URZĄD GMINY KODEŃ

Strona główna

Najnowsze aktualności

Gmina Kodeń na antenie TVP 3 Lublin

Już w najbliższą sobotę 4 sierpnia na antenie Telewizji Polskiej 3 Lublin, w programie Letni weekend gościć będzie Gmina Kodeń.

3 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Gmina Kodeń na antenie TVP 3 Lublin
Powiększ zdjęcie

Do Szostak jak po stole

Trwają końcowe prace nad remontem ostatniego odcinka DW 816 – Nadbużanki między Kodniem, a Szostakami. Po jego zakończeniu jazda tą drogą będzie należała do przyjemności. Co prawda cały remont trwał dosyć długo, tym niemniej zbliża się do końca.

3 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Do Szostak jak po stole
Powiększ zdjęcie

Karty wjazdu do centrum Kodnia w dniach 14-15.08.2018 r.

Jak co roku, w trakcie odpustu 14 i 15 sierpnia, w centrum Kodnia mamy do czynienia z ograniczeniem ruchu kołowego. Aby uniknąć problemów, osoby zamieszkałe w strefie ograniczonego ruchu mogą pobrać z Urzędu Gminy przepustki zezwalające na ich poruszanie się po tej strefie.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: Karty wjazdu do centrum Kodnia w dniach 14-15.08.2018 r.
Powiększ zdjęcie

Kończy się budowa przedszkola w Kodniu

Dobiegają końca prace wykończeniowe w nowym kodeńskim przedszkolu. W łazienkach kładzione są płytki, założono grzejniki centralnego ogrzewania, trwają prace elektryków. Od kilku dni pracownicy układają kostkę na wejściu do przedszkola i  miejscach parkingowych przed budynkiem.

10 lipca 2018
Czytaj więcej o: Kończy się budowa przedszkola w Kodniu
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

„Piekielna 15”

Już tylko miesiąc został do rozegrania kolejnej „Piekielnej 15” jak nazywany jest wśród uczestników Bieg Sapiehów. Jakie w tym roku będą panowały warunki? Czy temperatura zejdzie do piekła? Przekonamy się w sobotę 4 sierpnia. Start imprezy jak zwykle o godz. 13.00. Zapraszamy chętnych do biegu i chętnych do kibicowania.

6 lipca 2018
Czytaj więcej o: „Piekielna 15”