URZĄD GMINY KODEŃ

FORUM CYFRYZACJI POLSKI WSCHODNIEJ

2 października 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji „FORUM CYFRYZACJI POLSKI WSCHODNIEJ ”, które odbędzie się 09.10.2018 r. (wtorek) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. 

Organizatorami  Forum są Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej - Dom Europy, Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych oraz Lubelski Park Naukowo – Technologiczny.

Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej to doskonała platforma do wymiany informacji, dyskusji oraz prezentacji nowych rozwiązań w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów oraz aranżowanie współpracy administracji i biznesu w celu świadczenia efektywnych rozwiązań. 
 
Tegoroczny program Forum skupiony będzie wokół kilku wątków tematycznych takich jak nowe trendy cyfryzacjielektronizacja zamówień publicznychcyberbezpieczeństwo związane z RODOgłówne kierunku rozwoju narzędzi i rozwiązań z zakresu cyfryzacjichmura ITInternet rzeczySztuczna Inteligencja. Forum będzie także okazją do podsumowania i dyskusji na temat inwestycji i wybranych projektów z zakresu cyfryzacji współfinansowanych przez województwa w ostatnich perspektywach finansowych Unii Europejskiej. 

Wydarzenie kierowane jest do przedsiębiorców i administracji samorządowej, Instytucji Otoczenia Biznesu oraz dyrektorów i menedżerów jednostek medycznych z województw Polski Wschodniej.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wymagana jest rejestracja! 
 
Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie dostępne pod adresem: http://forumcyfryzacji.pl 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-10-02
Data publikacji:2018-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Sacharczuk
Liczba odwiedzin:729