Uwaga Uczniowie i Rodzice

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 marca 2020

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu informuje, że w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, na stronie internetowej ZPO - zpokoden.pl została utworzona specjalna platforma e-learningowa.

W tym miejscu nauczyciele będą systematycznie zamieszczać informacje dotyczące prowadzonych przez nich zajęć edukacyjnych (przedmiotów), a więc co należy przeczytać, jakie zadania wykonać w domu.

Pamiętajcie - zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach nie jest czasem ferii, działamy inaczej, w nowych warunkach, korzystamy z innych narzędzi edukacyjnych, ale mimo wszystko podejmujemy wspólne działania, żeby realizować podstawę programową.

Teraz nie zakazujemy korzystania z internetu czy telefonów komórkowych, wręcz przeciwnie, pozostańcie w domach a kontaktujcie się przy pomocy tych narzędzi, korzystajcie z platform społecznościowych wymieniając WAŻNE dla NAS wszystkich informacje.

Za pomocą tych narzędzi kontaktujcie się ze szkołą, systematycznie przeglądajcie naszą stronę.

Zachęcam i gorąco proszę o to uczniów z klas ósmych, ponieważ na dzień dzisiejszy termin egzaminów ósmoklasistów pozostaje bez zmian 21-22-23 kwietnia, czyli niewiele ponad miesiąc.

Apeluję - skutecznie wykorzystajmy  czas zamknięcia szkół.

ZOSTAŃCIE ZDROWI

Jacek Malarski - dyr. ZPO w Kodniu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-12
Data publikacji:2020-03-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Sacharczuk
Liczba odwiedzin:415